Język angielski – lektorzy

Lektorzy języka angielskiego:

1. Weronika Rogalska

Lektorką języka angielskiego jestem nie tylko z wykształcenia, ale także z zamiłowania. Studia magisterskie ukończyłam na filologii angielskiej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, a wcześniej studia licencjackie w Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języków Obcych na Uniwersytecie Gdańskim. Pogłębiałam swoją wiedzę i zdobyłam kwalifikacje do nauczania małych dzieci na wydziale Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna w Pomorskiej Wyższej Szkole Nauk Stosowanych w Gdyni. Chociaż nauczaniem zajmuję się już od ponad 10 lat, ciągle jest to dla mnie ciekawym i pasjonującym wyzwaniem, dającym wiele satysfakcji. Jednocześnie moje doświadczenie w pracy z wieloma osobami w różnym wieku pozwala mi dość szybko i trafnie dobrać styl, metody i atmosferę zajęć tak by były one nie tylko przyjemne, ale i skuteczne.

Języka angielskiego uczyłam na różnych kursach, dla wielu różnych celów, tj. np.:

-  języka biznesowego w firmie Coca-Cola, Aviko, Lotos Gdańsk, VikSandVikWarbud S.A., Wyborowa Pernod Ricard.

-  języka związanego z tematyką morską w firmie Marlow Navigation w Gdyni,

języka związanego z turystyką i gastronomią na kursach unijnych Turystyka Wspólna Sprawa.

języka medycznego

Prowadziłam także wiele kursów przygotowujących do:

-  egzaminów Cambridge (FCE, CAE, CPE),

- egzaminów maturalnych i gimnazjalnych.

Działalność swą poszerzam o nauczanie dzieci w wieku przedszkolnym (3 -6 lat) i wczesnoszkolnym (szkoła podstawowa) – metodą stworzoną specjalnie do nauczania dzieci „Kraina Baśni” (o metodzie na www.krainabasni.pl).

2. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>